Hakkımızda

MEYVİE

Anadolunun eşsiz yerel lezzetlerini dünyanın damak tadı haline getirmek için varız.

Meyvie Gıda Ltd Şti

Meyvie Gıda Ltd Şti adıyla kayısı diyarı Malatya şehrinde faaliyet göstermekte olan şirketimiz kendi üretimimiz olan kayısıların yanı sıra doğrudan üreticiden tedarik edilen kuru meyve ve kuruyemiş ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize “üstün hizmet kalitesi” anlayışıyla ulaştırmaktadır.

Avrupa Birliği tarafından coğrafi işaret olarak tescil edilen Malatya kayısısının yanı sıra Hekimhan ilçesinin lezzetli cevizlerinin pazarlanmasında ve dünyaya tanıtılmasında da çaba göstermekteyiz. Bu amaca hizmet edecek şekilde, Anadolunun diğer yöresel ürünlerinin de tüm dünyada tanınır olması vizyonuyla hareket ederek ürün gamını genişletmek için çalışmalarımızı azimle sürdürmekteyiz.

Dış ticaret alanındaki 10 yıllık tecrübesini yurtiçi toptan ve perakende satışa da taşıma kararı alan firmamız “Meyvie” Markasını 2021 yılında şirketleştirerek ürünlerinin son yıllarda hızlı bir trend yakalayan e-ticaret satış kanalıyla doğrudan tüketiciye “hızlı teslimat” ve “uygun fiyatlarla” satış faaliyetlerine de başlamış bulunmaktadır.

Gayemiz Meyvie markamızın “kaliteli hizmet”, “ulaşılabilir fiyat” ve “taze ürün” özellikleriyle bir anılır olmasıdır. Doğal ve sağlıklı gıdaya ulaşmak yeryüzündeki her bireyin hakkıdır. 

Misyonumuz

Kaliteli ve taze gıdayı ulaşılabilir fiyatlarda tüketicilerimize sunmak için her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek azimle çalışıyoruz. Yenilikçi ve tüketici odaklı hizmet anlayışımızla dünyada en iyi olmak için yurtiçi ve yurtdışı ayırt etmeksizin tüm müşterilerimizin görüş ve önerilerine büyük önem veriyor ve işimizi bu doğrultuda yeniden şekillendirmekten çekinmiyoruz.

Vizyonumuz

Meyvie markası altında yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunduğumuz ürünlerimize ve hizmet kalitemize duyduğumuz güven bizi global marka seviyesine ulaşma konusundaki inancımızı perçinlemektedir.